سامانه فیش حقوقی آنلاین

سامانه فیش حقوقی آنلاین عرش رایان

مدیریت آنلاین فیش حقوقی

تغذیه مستقیم از فایل اکسل

استخراج خودکار پرسنل از فایل

امکان اتصال به سامانه پیامک

سامانه فیش حقوقی عرش رایان - سامانه فیش حقوقی آنلاین

طراحی قالب به سفارش مشتری

امکان ثبت قرارداد پرسنل

ارسال پیام به پرسنل

اتوماسیون آنلاین

سامانه فیش حقوقی عرش رایان - سامانه فیش حقوقی آنلاین
عرش رایان
_

ویژگی سامانه فیش حقوقی

نرم افزار جامع پیام گستر یک راهکار یکپارچه برای مدیریت فرآیندهای طراحی، اجرا و تحلیل در عملیات بازاریابی در کلیه کانال های سنتی ، دیجیتال و شبکه های اجتماعی است.
01

تمرکز بر روی نیاز کاربران ، نه فقط دانش و ابزار

 

عرش رایان در کنار ارائه ابزاری قدرتمند بر اساس دانش روز مشتری مداری ، در ۶ سال گذشته با واکشی نیاز بومی و منحصر به فرد شرکت های ایرانی همواره تلاش کرده راهکاری عملیاتی و مستحکم به مشتریان خود ارائه نماید.

03

هزینه های شما کاسته خواهد شد.

ما با ارائه قیمت کاملا شفاف در خرید به سلیقه و نیاز شما احترام می گذاریم.

05

به وسعت نیاز های شما

فرقی نمی کند شما یک شرکت کوچک باشید ، یک مجموعه تجاری متوسط و یا یک سازمان بزرگ ، عرش رایان با ارائه نسخه های مختلف برای اندازه های مختلف کسب و کار ، همواره همراه شماست.همچنین قابلیت ماژول بندی آن ، حق انتخاب شما را بسیار گسترده می کند.

02

عدم استرس بر امنیت اطلاعات و داده ها

عرش رایان علاوه بر راهکارهای امنیتی پیشرفته و کارآمد ، در یک محیط ایزوله مستقر می شود. پشتیبان گیری روزانه، هفتگی و ماهیانه و آرشیو نسخه های پشتیبان به صورت رمز شده در سرورهای مستقر در مکانهای فیزیکی متفاوت، امکان از دست دادن سابقه فشی حقوقی های مندرج در سیستم را به صفر می رساند. ما به نیازهای شما اندیشیده ایم، با خیال راحت استفاده کنید.

04

با سازمانتان یک کلیک فاصله دارید

 

عرش رایان با ارائه نرم افزار فیش حقوقی تحت وب و همچنین ارائه نسخه های کاملا ریسپانسیو تلاش می کند که بتوانید همیشه کنترل کافی بر عملکرد بهینه سازمانتان داشته باشید.

06

بیشتر از یک سامانه فیش حقوقی آنلاین، یک همکار استراتژیک

بهترین نرم افزار ارایه فیش حقوقی آنلاین هم به تنهایی کافی نیست . ما در کنار ارائه این نرم افزار می کوشیم که دانش روز مدیریت ارتباط با مشتری به سازمان شما منتقل شود و تا رسیدن به نقطه بهره وری ، پشتیبان و حامی شما در استقرار موفق سامانه در سازمانتان هستیم.

برای سفارش و طراحی سایت هنوز هم دیر نیست!

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است