7 توصیه برای اینکه مخاطبین و کاربران وب را به طراحی نمونه کار خود جلب نمایید

html code background seamless loop hrmhahacv  F0000 - 7 توصیه برای اینکه مخاطبین و کاربران وب را به طراحی نمونه کار خود جلب نمایید

arshrayan seo عرش رایان طراحی سایت - 7 توصیه برای اینکه مخاطبین و کاربران وب را به طراحی نمونه کار خود جلب نمایید

۷ توصیه برای اینکه مخاطبین و کاربران وب را به طراحی نمونه کار خود جلب نمایید

می توانید با توصیه ها و روش هایی که در این مقاله به شما ارائه می داریم، بهینه سازی و سئو وب سایت خود را ارتقاء دهید.

اگر می خواهید مردم به طراحی سایت شما توجه بیشتری بکنند، باید با سئو و بهینه سازی سایت آشنایی بیشتری داشته و بیشتر با آن سر و کار داشته باشید.

شما یکی از بهترین تم های وردپرس را برای سایت خود می یابید و می توانید یک طراحی برای وب سایت نمونه کار خود بسازید که از آخرین ترفندهای طراحی سایت ریسپانسیو بهره می برد. تمامی این موارد تنها زمانی ارزش بیشتری می یابد که مردم و کاربران سایت آن را بازدید و تماشا کنند، در غیر این صورت شما تنها وقت خود را به بطالت می گذرانید. این موارد گفته شد تا شما اهمیت سئو سایت و بهینه سازی سایت را بیشتر درک نموده و از آن در طراحی سایت خود به کار ببرید.

نگران نباشید، این موضوع به دشواری که فکر می کنید، نمی باشد. توصیه های ساده ای که در این مقاله وجود دارد را دنبال نمایید تا در مسیری قرار بگیرید که می توانید رتبه بندی گوگل خود را افزایش داده و وب سایت خود را بیشتر در معرض عموم قرار دهید و اطمینان یابید که مشتریان واقعی می توانند به راحتی سایت شما را بیابند.

  1. محتوای سایت خود را به اشتراک بگذارید.

می توانید محتوای سایت خود را به عنوان ابزاری برای جلب توجه کاربران با دیگر سایت ها به اشتراک بگذارید. وبلاگ هایی با طراحی گرافیکی زیادی وجود دارند که در آن جا می توانید محتوای خود را نشان دهید و به این ترتیب در خیلی از مکان ها شناخته شوید. شما این کار را می توانید با یک تحقیق ساده در گوگل مانند ” طراحی گرافیکی” آغاز نمایید تا وب سایت هایی را بیابید که می توانند محتواهای مدنظرتان را به اشتراک بگذارند و بسط دهند.

  1. محتواهای سایت خود را طبقه بندی نمایید.

euCkRj8NKJ4zRrASzdznnS 650 80 - 7 توصیه برای اینکه مخاطبین و کاربران وب را به طراحی نمونه کار خود جلب نمایید

بهینه سازی سئو

طراح فرانسوی و مجری هنری LESLIE DAVID بخش های مهمی از پروژه های خود را در سمت چپ و انتهای سایت لیست نموده است.

به طراحی سایت خود مانند یک کتابخانه بنگرید و اطلاعات را بر اساس موضوع و محتوا، طبقه بندی کنید تا یافتن آن ها آسان شود. عواملی که در طراحی تان وجود دارد را شناسایی کنید و از این رو شروع به طبقه بندی و رده بندی کردن آن ها کنید. برای مثال می توانید رنگ ها، طرح ها و یا سایر عوامل را به صورت مجزا دسته بندی کنید. زمانی که در وب سایت خود این گونه محتواها را مانند یک کتابخانه رده بندی کنید، کاربران وب سایت به راحتی می توانند به جستجو آن ها بپردازند.

قرار دادن محتواهای وب سایت در این طبقه بندی ها می تواند سایت را بیشتر در دسترس قرار دهد. این امر هم چنین باعث می شود تا طراحی سایت شما در این مسیر برجسته و چشمگیر نمایان شود و نظر کاربران وب سایت را بیشتر جلب نماید.

  1. از انقادات کاربران سایت استقبال کنید.

باید از گفته ها و نظرات و انتقادات مشتریان و مخاطبین خود در وب سایت به کار ببرید (البته در این بخش باید حد تعادل را نیز رعایت فرمایید). این موضوع مخصوصا زمانی که از برنامه نویسی بخصوصی به نام SCHEMA MARKUP استفاده می کنید تا این گونه نظرات و انتقادات را به عنوان مروری از محتواهای سایت خود نمایش دهید، می تواند افراد بیشتری را به سمت شما و سایت تان سوق دهد. شما به این ترتیب می توانید در رده بندی و نتایج جستجو گوگل، ستاره هایی را نیز دریافت کنید. اما برای این که این ستاره ها را در گوگل به دست آورید، باید وب سایت خود را با قرار دادن نظرات و انتقادات از سوی کاربران و مخاطبین سایت، محلی آزاد و امن برای آن ها قرار دهید.

  1. طراحی وب سایت خود را منحصر به فرد بسازید.

هر صفحه در وب سایت شما باید دارای موضوع و تیتر بخصوص، توضیحات، URL و محتواهای بخصوص و ویژه ای باشد. زمانی که در این بخش، اندکی تکنیکی تر عمل کنید، این موضوع برای گوگل بسایر اهمیت پیدار می کند که صفحات وب سایت شما درباره چیست و بر این اساس تصمیم می گیرد که آیا وب سایت شما ارزش رتبه بندی یا سئو سایت و بهینه سازی سایت بالا را دارد یا خیر.

  1. در طراحی کردن سایت خود از دیگران نیز کمک بگیرید.

اگر در زمینه سئو سایت و بهینه سازی سایت جدی باشید، ممکن است مجبور شوید تا افراد حرفه ای را در این زمینه کمک بگیرید.

زمانی که شما سوال تخصصی دارید، می توانید از میان هزاران شرکت های طراحی سایت کمک بگیرد تا جواب سوال شما را بدهند. هم چنان که در تصویر بالا می بینید، یکی از این شرکت های طراحی سایت MOZ می باشد، از دیگر نمونه ها نیز می توان به GOOGLE PRODUCT FORUMS و خیلی از شرکت های دیگر نیز نام برد که می توانند در زمینه سئو سایت و بهینه سازی وب سایت پاسخگوی سوالات شما و حل کننده مشکلات در این زمینه باشند. این موضوع مخصوصا زمانی که افراد به تازگی در این مسیر قدم گذاشته اند، می تواند بسیار کمک کننده باشد. هم چنان که در این راستا پیش می روید و ارتقاء می یابید، نیاز به بکارگیری یک فرد حرفه ای دارید. می توانید به لیست های پیشنهادی وب سایت MOZ نگاهی بی اندازید تا نمونه بارزی از این امر را مشاهده نمایید.

  1. عجله کنید.

گوگل این موضوع را مشخص و واضح ساخته است که وب سایت های سریع تر، دارای رتبه بندی بیشتری می باشند. هزاران هزارن تکنیک های مختلفی وجود دارد که شما می توانید برای افزایش سرعت وب سایت خود به کار ببرید. اولین قدم در این مسیر می تواند فشرده سازی تصاویر سنگین در طراحی وب سایت باشد. زمانی را به این امر اختصاص دهید تا بهترین ابزار فشرده سازی تصاویر را بیابید، مانند Photoshop’s Save for Web and Devices، تا به این وسیله بتوانید میان اندازه و کیفیت تصاویر تعادل برقرار نمایید. هم گوگل و هم کاربران وب سایت زمانی که با سایت پرسرعتی رو به رو شوند که این گونه مسائل نیز در آن رعایت شده است، از شما سپاسگزار خواهند بود. برای اینکه در پرسرعت ساختن وب سایت خود پیشرفت بیشتری داشته باشید، می توانید این مقاله را نیز بررسی نمایید تا توصیه های بیشتری را دریافت نمایید: “چگونه تصاویر را برای اینکه در وب سایت بهتر اجرا شوند، بهینه سازی نمایید”.

  1. از دستورالعمل ها و توصیه ها در این زمینه کمک بگیرید.

گوگل یک سری دستورالعمل های وب مستر را منتشر نموده است تا به وسیله آن بتوانید از تخلف ها در این زمینه جلوگیری و ممانعت به عمل آورید. اکثر این دستورالعمل ها خیلی واضح می باشند و به راحتی می توانند به شما کمک نمایند. اما اگر در هر صورت سوالی داشتید، می توانید با یک متخصص و حرفه ای مشورت نمایید. به یاد داشته باشید که اگر در رتبه بندی گوگل جریمه شوید و یا ممنوع شده باشید، وب سایت شما برای ماه ها و سال ها کنار می رود و این امر بدین معنا می باشد که نتوانستید در سئو سایت و بهینه سازی سایت خود موفق شوید.

مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *